Заборона "Лікарів без кордонів" у ЛНР позбавить людей медикаментів

  25 Вересня, 2015 15:20
  Міжнародна неурядова організація обурена рішенням терористів "ЛНР".
  Фото: Doctors Without Borders

  Терористичне угруповання "ЛНР" відмовило в дозволі працювати на контрольованій ними частині Луганщини міжнародній організації "Лікарі без кордонів" (MSF), через що вразливі люди будуть позбавлені необхідних медикаментів та меддопомоги.

  Операційний директор "Лікарів без кордонів" Барт Янсенс назвав таке рішення неприйнятним, враховуючи великі медичні і гуманітарні потреби людей, які постраждали в результаті конфлікту у регіоні. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Янсенс розповів, що MSF була однією з небагатьох міжнародних організацій, що надавали допомогу в Луганську протягом більше ніж року. Він наголосив, що "єдиною метою MSF, як і у всіх інших зонах конфліктів, де вона працює, є допомога людям, незалежно від їхніх політичних переконань або від того, по який бік лінії фронту вони опинилися".

  Директор організації відзначив, що протягом року поставки медикаментів до Луганська були перервані або повністю припинені в результаті конфлікту, а ціни на доступні медикаменти дуже зросли. Найбільше від цього страждають літні, хворі, інваліди і вимушені переселенці.

  Як повідомлялось, терористична організація "ЛНР" наказала гуманітарним місіям ООН у Луганську залишити підконтрольну їм територію до 25 вересня. Зокрема, заборонили діяльність і "Лікарів без кордонів" – міжнародної неурядової організації, покликаної надавати безкоштовну гуманітарну й медичну допомогу жертвам конфліктів, природних катастроф, епідемій.

  Теги : ЛНР ліки Лікарі без кордонів медична допомога
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів