Заарештовано понад 2,6 мільярдів гривень банку Януковича

  31 Жовтня, 2015 18:09
  12 млн. з них належать особисто сину екс-президента.
  Олександр Янукович
  Фото з відкритих джерел
  Олександр Янукович

  Слідчі ГСУ МВС заарештували понад 2,6 млрд. гривень на депозитних рахунках фізичних та юридичних осіб у неплатоспроможному "Всеукраїнському банку розвитку", який належить Олександру Януковичу.

  Про це повідомили у прес-службі МВС.

  "ГСУ МВС здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні у відношенні службових осіб ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" за частиною 2 статті 364 та частиною 2 статті 209 КК України", - повідомили у МВС.

  Як наголошується, в ході досудового слідства встановлено, що службові особи ВБР в період 2012-2014 років незаконно видали кредити держпідприємствам за завищеними відсотковими ставками, а отримані доходи легалізували шляхом розміщення на депозитних рахунках власника банку, його працівників та інших юридичних осіб.

  Зазначається, що слідчими ГСУ МВС проведений обшук в ПАТ ВБР та накладений арешт на депозитні рахунки фізичних та юридичних осіб на суму понад 2,6 млрд гривень (з них 12 млн. належать особисто Олександру Януковичу).

  Наголошується, що за наявними у слідства даними, у листопаді 2015 року мала початись ліквідаційна процедура ВБР, у результаті якої депозитні кошти повинні були повернутись Януковичу та підконтрольним йому фізичним особам.

  Теги : МВС Янукович Олександр Янукович банк "ВБР"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів