За крісло антикорупційного прокурора змагатимуться Грищук та Холодницький

  27 Листопада, 2015 18:10
  Конкретного терміну для ухвалення рішення про вибір претендента на цю посаду немає.
  ГПУ
  Фото: відкриті джерела
  ГПУ

  За крісло Спеціалізованого антикорупційного прокурора змагатимуться львівський прокурор, учасник АТО, який захищав Донецький аеропорт, Максим Грищук та перший заступник прокурора Криму Назар Холодницький.

  Конкурсна комісія з обрання антикорупційного прокурора на своєму засіданні запропонувала розглянути ці дві кандидатури головному прокурору Віктору Шокіну, пишуть ЗМІ.

  Як повідомляється, конкретного терміну для ухвалення рішення про вибір претендента на цю посаду немає.

  Нагадаємо, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру в структурі Генпрокуратури було створено 22 вересня. Основні її функції - нагляд за розслідуваннями Національного антикорупційного бюро, а також підтримка держобвинувачення в виробництвах НАБУ.

  Конкурс з відбору претендентів на цю посаду стартував 7 жовтня. Згодом склад комісії з обрання антикорупційних прокурорів було змінено через критику Євросоюзу.

  Під час першого етапу фіналу конкурсу обрали сімох претендентів: Романа Говду, Максима Грищука, Анатолія Єжова, Віталія Каська, Володимира Кривенка, Олександра Новікова, Назара Холодницького.

  Також додамо, що голова НАБУ Артем Ситник повідомляв раніше, що головна причина затягування початку роботи відомства пов'язана з відсутністю антикорупційного прокурора.

  Теги : спеціалізована антикорупційна прокуратура Назар Холодницький претенденти Максим Грищук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів