За час конфлікту в Сирії загинули 500-600 росіян

  10 Серпня, 2016 19:10
  Російські найманці віддали свої життя за майже 4 тис. доларів США.

  За час військового конфлікту в Сирії загинули не менше 500-600 російських найманців, повідомляє Sky News, опублікувавши розповідь двох найманців.

  Чоловіки, які представилися Олександром та Дмитром, розповіли, що їх завербувала засекречена приватна військова компанія "Вагнер", яка доставила їх до Сирії на борту військово-транспортного літака ЗС РФ.

  Найманці за свою так звану "роботу" проти сирійських повстанців та "Ісламської держави" отримали суму, еквівалентну 3,8 тис. доларів США в місяць.

  "Шанси 50 на 50. Більшість людей, які їдуть туди за гроші, помирають. Ті, хто їдуть через ідеали, боротися проти американців, американського спецназу, якоїсь ідеології - у них більше шансів на виживання", - сказав Олександр.

  Росіяни розповіли, що вербувальники приймали навіть тих добровольців, які ніколи не служили в армії.

  Найманець зазначив, що найголовнішим для відбору в найманці була хороша фізична форма. У випадку, якщо боєць не служив навіть в армії, то його навчали з початкового рівня. Готували російських найманців протягом двох місяців на базі спецназу РФ на півдні Росії.

  "Зі мною було 564 солдати. У нас було дві розвідувальні роти, одна рота ППО, дві штурмові групи і піхота, плюс важка артилерія, танки і так далі", - сказав один із найманців.

  Олександр додав, що найманців під час штурму Пальміри використовували як гарматне м'ясо і з його штурмової роти загинули 18 людей.

  Також найманець зазначив, що іноді тіла загиблих кремують, іноді за документами солдати вважаються загиблими на Донбасі, а іноді просто "списують" на ДТП.

  Теги : Росія найманці Сирія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів