З полону ДНР звільнені 16 українських бійців

  7 Квiтня, 2015 08:26
  Бойовики відпустили 16 українців, назвавши це "актом доброї волі". За їх словами, це останні полонені, проте українська сторона спростовує таку інформацію.
  Фото: сайт dw.de

  Учора бойовики ДНР звільнили з полону 16 українських військовослужбовців. Про це у своєму Twitter повідомив Президент Петро Порошенко.

  Передача бійців відбувалась на блокпосту Олександрівка. Серед 16 визволених з полону – бійці кіровоградського спецназу, 91-го інженерного полку, 81-ї аеромобільної бригади, а також троє волонтерів. Про це доповів перший заступник голови СБУ Василь Грицак, - написав прес-секретар Порошенка Святослав Цеголоко у своєму Facebook.

  Бойовики не вимагали обміну "всі на всіх", а просто віддали бійців українській стороні. Їхній представник Дарина Морозова заявила, що ця передача – "акт доброї волі" з нагоди свята Великодня. Проте натомість вони чекають від України повернення 1379 бойовиків ДНР, які, за її підрахунками, знаходяться у полоні української армії. У той же час вона запевнила, що 16 звільнених військових були останніми полоненими на території ДНР.

  Однак українська сторона спростовує таку інформацію. Радник голови СБУ Маркіян Лубківський на своєму Facebook повідомив, що у полоні бойовиків залишається ще близько 400 українців, а цифра в 1379 бойовиків у полоні української сторони не відповідає дійсності.

  Пізніше радник міністра оборони Василь Будик у фейсбуці оприлюднив список звільнених українських бійців: Сазонов А. А., Тихонов Я. В., Я(Є)ременко Р. В., Саєнко І. В., Гудков В. В., Маюк В. Б., Кравець В. І., Петренко І. Н., Євко С. Г., Гордієнко В. В., Красиловець М. А., Миколенко В. Н., Клімов А. А., Костєв В. М., Козаченко М. В., Єфременко А. Н.

  Нагадаємо, вчора Леонід Кучма заявляв, що бойовики не мають бажання продовжувати обмін полоненими, тому наразі процес зупинено.  

  Теги : ДНР бойовики військовослужбовці полонені обмін полоненими
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів