З поїзда "Ковель-Москва" на ходу виштовхали пасажирів через нероздруковані електронні квитки

  3 Жовтня, 2018 10:08
  Касир через несправність техніки на залізничній станції не змогла роздрукувати квитки, які пасажири замовили через інтернет.

  В поїзді з міста Ковеля в Москву пасажирів виштовхали з вагона через відсутність роздрукованих квитків, коли потяг вже почав рух.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила одна з пасажирок цього поїзда Людмила Сафронова.

  За її словами, "начальник поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, б’ючи випихала пасажира з потягу, який рухався".

  "А причина банальна, через несправність техніки на залізничній станції Кривин, касир не змогла роздрукувати квитки, які пасажири замовили через інтернет, касир особисто підійшла до керівника потягу і пояснила в чому причина, після чого керівник потягу пропустивши чомусь лише одну людину більше нікому зайти не дозволила, та подала сигнал який дозволив потягу рухатись та набирати швидкість, і це в той час коли на сходах з відкритими дверима стояв пасажир, якого керівник потягу випихав ногою", – написала Сафронова.

  Вона також додала, що всі інші пасажири, яких також не пустили в поїзд, почали бігти біля потягу та подавати сигнали зупинки.

  "Ми вже звернулися на гарячу лінію "Укрзалізниці" та обов'язково надішлемо письмову скаргу, та нажаль це не єдиний випадок і ми хочемо щоб нас почули, а винні були покарані, бо людське життя це найбільша цінність", – підкреслила Сафронова.

  Вона також опублікувала відео інциденту.  Як повідомлялося раніше, 22 серпня в потягу №120 зі сполученням Львів-Кривий Ріг-Запоріжжя на пасажирку впала віконна рама.

  Теги : укрзалізниця
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів