З Мінінфраструктури пішов останній "технократ"

  21 Квiтня, 2016 11:31
  Бізнесмен Роман Хміль, який рік опікувався українськими дорогами та автомобільними перевезеннями, пішов у відставку.
  Роман Хміль
  Роман Хміль

  Підприємець Роман Хміль, який протягом року очолював Департамент стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури, подав у відставку.

  Про це він повідомив у Facebook.

  "Нам удалося вирішити безліч операційних проблем, успішно пройти зиму, запустити незалежний контроль якості дорожніх робіт, написати стратегію і під неї пакет законопроектів для реформування галузі, виплатити частину заборгованості, накопиченої за останні 5 років, і ще багато іншого. На жаль, нам не вдалося зробити головного - революції в дорожньому секторі", - написав Хміль про свої досягення на посту.

  Далі він розповів про нереалізовані моменти.

  "Наших реформаторських законопроектів досі не прийнято, мобільних вагових комплексів для захисту доріг від вантажівок не закуплено, грошей у 2016-му виділено на ремонт тільки 1700 км, що є 10% від того, що нам потрібно ремонтувати за рік", - уточнив Хміль.

  Додамо, що Роман Хміль - український IT-підприємець. На його рахунку - створення одного з найбільших українських аутсорсеров, компанії GlobalLogic, і робота в топ-менеджменті Ciklum.

  Теги : Мінінфраструктури дороги департамент
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів