З Kiev Sunday Breakfast вимагають великий хабар за проведення пікніків

  5 Вересня, 2015 14:07
  Організатори Kiev Sunday Breakfast заявляють про вимаганнях з боку ГО Київ.Стратегія 2025 і у понеділок, 7 вересня обіцяють звернутися в поліцію.

  Організатори Kiev Sunday Breakfast змушені скасувати запланований на завтра, 6 вересня, свій третій пікнік в столиці. Своє рішення вони аргументують відмовою "платити відкати".

  Про це вони повідомили на своїй сторінці в соцмережі.

  "У процесі спілкування через влади з ГО Київ.Стратегія 2025, яка нібито повинна займатися розвитком парку, нам було висунуто умову: плата 50% з кожного учасника пікніка. Після нашої пропозиції на цю суму зробити конкретні речі для парку (поставити, наприклад, теже вело-парковки на кілька десятків велосипедів), ГО Київ.Стратегія 2025 відповіли, що їм не цікаво проведення культурних івентів на території парку. Їх цікавить конкретне фінансове вкладення в руки конкретної людини", - заявляють організатори.

  Таким чином, в понеділок вони обіцяють віднести заяву в поліцію з проханням розглянути справу про вимагання грошей у великих розмірах.

  Нагадаємо, що 24 травня 2015 пройшов перший пікнік Kiev Sunday Breakfast в Маріїнському парку.

  5 липня 2015 пройшов другий пікнік Kiev Sunday Breakfast в парку Шевченка.

  Пікніки були спрямовані на культурну складову (підвищення знань про правильне харчування, розвиваючі дитячі зони, спортивні зони), практично весь прибуток йшла на розвиток парку.

  Теги : хабар Київ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів