З екс-очільника "Укргазвидобування" знято обвинувачення

  13 Листопада, 2015 11:10
  Йдеться про справу щодо збуту навесні минулого року 18,2 тисяч тонн скрапленого газу за заниженою вартістю компанії "WOG Трейдинг".
  Сергій Костюк
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Костюк

  З екс-очільника "Укргазвидобування" Сергія Костюка та його екс-зама Вадима Шленчака знято обвинувачення.

  Це випливає із судового документу, який отримали в розпорядження ЗМІ.

  Річ йде про справу щодо збуту навесні минулого року не через біржовий аукціон, а за прямим контрактом, 18,2 тисяч тонн скрапленого газу за заниженою вартістю компанії "WOG Трейдинг".

  Як повідомляється, суд визнав, що держобвинувачення не довело, які саме особисті інтереси переслідували Костюк і Шленчак, а також яку саме і від кого отримали неправомірну вигоду.

  Окрім того, суд вирішив, що оскільки урядом не було встановлено фіксованої вартості на скраплений газ "Укргазвидобування", то й немає підстав стверджувати, що ціни були занижені під час продажу товару "WOG Трейдинг" і були завдані збитки держкомпанії.

  Також суд встановив, що "Укргазвидобування" мало законне право продавати газ за прямими контрактами, а не на аукціонах на основі дійчого на той час рішення Окружного адмінсуду.

  Нагадаємо, восени минулого року Печерський райсуд столиці за вказівкою міськпрокуратури дав дозвіл арештувати очільника найбільшого газодобувача в країні ДП "Укргазвидобування" Сергія Костюка та його зама.

  Узимку Костюка відпустили під заставу в понад мільйон гривень.

  У червні він написав за власним бажанням заяву на звільнення. На його місці нині працює Олег Пархоменко.

  Теги : Укргазвидобування сергій костюк WOG Трейдинг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів