З 1 січня без газу можуть залишитись 280 тисяч осель

  2 Грудня, 2015 17:23
  Домогосподарства, які користуються газом для підігріву води та не мають лічильника, будуть відключені від газопостачання з Нового року.
  Фото з відкритих джерел

  З 1 січня 2016 року 280 тисяч домогосподарств, що користуються газом для підігріву води та не мають лічильника, можуть залишитися без енергопостачання.

  Про це заявили в прес-службі НАК "Нафтогаз України".

  "Згідно з вимогами законодавства України, з 1 січня 2016 року газопостачання для домогосподарств, що користуються газом для підігріву води, має здійснюватися лише за умови наявності лічильників", - йдеться в заяві.

  Наголошується, що станом на 1 листопада лічильники було встановлено в 75% домогосподарств цієї категорії, проте ще 280 тисяч домогосподарств, що користуються газом для підігріву води, ще не мають лічильника.

  Зазначається, що згідно з даними компанії, станом на 1 листопада 2015 року в Україні газифіковано близько 13 млн квартир та приватних будинків (без врахування даних по АР Крим). З них відповідними лічильниками облаштовано близько 9,4 млн домогосподарств, або 72% побутових споживачів.

  "При цьому майже всі споживачі, що використовують газ для опалення та потребують найбільших обсягів палива, отримують його за даними лічильників. В результаті, близько 93% газу, використаного населенням, реалізується за даними лічильників, а 7% - за нормативами", - повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

  Нагадаємо, раніше глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що газу, закачаного у сховища, Україні вистачить на всю зиму.

  Теги : Нафтогаз газ лічильники
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів