Ющенка було помічено в компанії Фірташа у Відні

  9 Травня, 2015 12:15
  Свідком цього став український політик і підприємець Михайло Бродський.
  Віктор Ющенко
  Фото з відкритих джерел
  Віктор Ющенко

  Екс-президента Віктора Ющенка було помічено разом з олігархом Дмитром Фірташем у Відні.

  Свідком цього став український політик і підприємець Михайло Бродський. Про це він повідомив у своєму блозі на сайті "Обозреватель".

  "Був учора у Відні, прилетів туди з братом на один день. Не подумайте, що до Фірташа. Але за збігом обставин зупинився в "Гранд Готелі", який розташований навпроти готелю "Імперіал": саме там проживає згаданий пан.

  Увечері, напередодні повернення в Україну, я перебував у холі "Гранд Готелю" і став свідком несподіваного дійства. Раптом з глибини залу вийшло 6 чоловіків, 4-ро з них недовірливо оберталися по сторонах, а двоє захоплено спілкувалися.

  Один з них – найголовніший ньюзмейкер української політики, той самий Дмитро Васильович Фірташ, а біля нього, догідливо зігнувшись, йшов... ніхто інший, як Віктор Андрійович Ющенко...

  Вони очевидно закінчували бесіду, вийшовши з затишного куточка, і не дуже хотіли показуватися на очі якомусь допитливому співрозмовнику", - написав він учора.

  Свідченням цього стало те, що коли Бродський подав руку Фірташеві - той з ним привітався, а Ющенко "промчав, як ужалений".

  "І ось я думаю: що робить наш Віктор Андрійович, ховаючись з Фірташем по різних готелях. Напевно, намагається домовитися з Дмитром Васильовичем, щоб той не згадував його в своїх свідченнях", - наголосив Бродський.

  Нагадаємо, відмова в екстрадиції Фірташа в Сполучені Штати буде оскаржена в апеляції, тобто віденський суд продовжить розглядати справу олігарха.

  Теги : Фірташ Бродський Михайло Ющенко Відень
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів