Юрій Луценко завзято захищає Порошенка у офшорному скандалі

  11 Квiтня, 2016 12:45
  Жодних збитків Україні "сліпий траст" президента не завдав, запевняє він.

  Лідер парламентської фракції БПП Юрій Луценко закликає припинити обговорюваея офшорів президента України.

  Луценко зробив свою заяву під час засідання погоджувальної ради парламенту.

  "Правда в тому, що у випадку президента це було публічно оголошена дія з метою передачі свого найбільшого бізнесу. Президент України оголосив всій країні, що передає його в "сліпий траст" до всесвітньо визнаного банку, який ним буде управляти. Жодних фінансових рухів у цьому трасті не відбувалося, а отже, це не приносило жодних збитків для бюджету України", - заявив Луценко.

  Він вважає, що критикують президента тільки "глухі політикани, які їдять з рук олігархів, які у деклараціях показують 80 тисяч гривень, а живуть при цьому в палацах на 500 квадратних метрів".

  Більше того, Луценко закликав припинити обговорення теми президентського ошфору, пославшись на негативний вплив цієї інформації на результати референдуму у Нідерландах.

  Попри це, глава фракції БПП вважає, що Верховна Рада повинна відреагувати на офшорний скандал.

  "Парламент все ж має відреагувати на всесвітній скандал з реально вкраденими грошима, які лежали на офшорних рахунках, не пов'язаних з президентом, але можуть мати відношення до інших українських політиків та бізнесменів. Ми пропонуємо створити робочу групу по опрацюванню законодавства по деофшоризації української економіки", - сказав Луценко.

  Теги : Юрій Луценко офшори сліпий траст офшорний скандал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів