Юрій Артюхов визнав, що його близький друг є власником автосалонів

  17 Червня, 2015 18:40
  Колишній власник цих автосалонів звинувачує першого заступника глави СБУ у рейдерському захопленні його бізнесу.
  Юрій Артюхов
  Фото з відкритих джерел
  Юрій Артюхов

  Офіційний власник цілої низки автосалонів в Україні Геннадій Розумей є близьким другом першого заступника голови СБУ Юрія Артюхова.

  Цей факт визнав сам Артюхов на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради, повідомила народний депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол у Facebook.

  Згідно заяви, яка надійшла в її розпорядження, вказані автосалони належали американському громадянину Василю Юхнюку, але були в нього забрані рейдерським чином. За словами Юхнюка, рейдерським захопленням керував особисто Артюхов, який на той час був помічником нардепа Віталія Борта - партнера Едуарда Ставицького. Юхнюк звинувачує Артюхова, що він це зробив у власних інтересах та зараз є фактичним власником автосалонів.

  Також, за словами колишнього власника, щодо нього за часів Януковича була сфабрикована низка кримінальних справ, до того ж під час Євромайдану на нього був скоєний замах. Юхнюк був оголошений у міжнародний розшук. Він вважає, що Артюхов забирав його бізнес під прикриттям синів Януковича:

  "Віктора Януковича кілька разів бачили в автосалоні в Києві на Петрівці, що був у мене забраний. Мені навіть здається, що Віктор потонув на фольцвагені з мого автосалону".

  Також Чорновол зауважила, що Юхнюк подавав заяви в міліцію та навіть були порушені кримінальні справи, однак після того, як Артюхов став начальником Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ, - справи були закриті.

  У нардепа є інформація, що Артюхов за часів Януковича представлявся як віцепрезидент віджатого автосалону ТОВ "Автосоюз".

  Артюхов же на засіданні Антикорупційного комітету заперечив свою причетність до цього бізнесу, лише зауваживши, що він рятував своєму другу Генадію Розумею життя.

  Теги : СБУ Юрій Артюхов автосалони
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів