Юристи Порошенка заявили, що офшори були утворені законно

  4 Квiтня, 2016 19:12
  Ніякого ухиляння від сплати податків в цій ситуації нема.

  Юридична компанія "Авеллум", яка була найнята президентом Петром Порошенком для підготовки до продажу компанії "Рошен", стверджує, що створення офшорів було необхідною стадією у цьому процесі.

  Компанія виступила з відповідною заявою.

  "Компанії в іноземних юрисдикціях необхідні та використовуються саме для передачі їх у blind trust (довірчу власність). Банківські рахунки цими компаніями не відкривалися, і вони не здійснювали жодних фінансових операцій. Відтак, будь-які твердження про ухилення від сплати податків є безпідставними", - говориться в заяві.

  Статутні фонди цих офшорів не оплачувалися, акції, що належали президенту України, номінальної вартості не мали. Тому ці акції не підлягали декларуванню за українським законодавством.

  Більше того - в "Авеллум" стверджують, що навіть після передачі активу у blind trust "отримувачем виплат буде не офшорна, а українська юридична особа", яка й буде сплачувати усі податки в Україні.

  Нагадаємо, що сам Порошенко заявив, що не має відношення до офшорних активів у Панамі. За його словами, після обрання на посаду президента він відійшов від управління активами і доручив це консалтинговим та юридичним компаніям, які й мають дати відповідь на інформацію щодо його офшорів.

  Теги : Рошен Петро Порошенко офшори авеллум
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів