Янукович розповів, для чого брав у Росії 15 мільярдів доларів

  9 Грудня, 2015 12:30
  За словами екс-президента, Україна була змушена звернутись до Росії за фінансовою допомогою через відмову в кредиті від МВФ.
  Фото з відкритих джерел

  Колишній президент України Віктор Янукович заявив, що Київ був змушений взяти у Росії кредит на 15 мільярдів доларів у 2013 році, оскільки МВФ відмовився видати позику українській владі. 

  Про це він заявив в інтерв'ю російському ЗМІ.

  "Весь час в МВФ подавали пряник, говорили "ось-ось, ми вам дамо, дамо, дамо...". І ми цими очікуваннями жили кілька років. Але ми не погоджувалися на ті умови, які нам пропонувалися - підняти тарифи на 50 відсотків, підняти ціну на газ, у тому числі і для населення. Ми шукали різні шляхи, переконували, працювали на всіх рівнях і, здавалося, ось-ось ми домовимося. На жаль, 23, приблизно, листопада, ми отримали офіційну відмову МВФ. Ми сподівалися на ці гроші. Ми опинилися в дуже складному становищі, коли це сталося", - розповів Янукович.

  За його словами, саме цей факт змусив його звернутися до Москви з проханням про надання коштів. 

  Крім того,  екс-президент назвав політиканством заяви про те, що кредит був хабарем з боку Москви за провал асоціації України з ЄС.

  Так він прокоментував твердження, що кредит був хабарем з боку Москви, і назвав такі заяви політиканством.

  Як відомо, через відмову США надати гарантії за зобов'язаннями офіційного Києва, РФ подасть до суду на Україну в разі несплати 3-мільярдного кредиту.

  НагадаємоЯнукович заявив, що планує повернутися на політичну арену.

  Теги : кредит Росія МВФ Янукович Україна "борг Януковича"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів