Як не помилитися з вибором шафи-купе

  16 Квiтня, 2018 10:32
  Складно уявити сучасну квартиру без такого меблевого атрибута, як шафа-купе. Перш за все завдяки шафі організація і розміщення речей стає простішою.

  Ви вже визначилися з тим, якої форми і якого розміру вам потрібна шафа-купе? Якщо ще ні, нагадаємо їх класифікацію щодо форм:

  • прямокутні,
  • кутова,
  • радіусна.

  Шафи-купе поділяються на вбудовані, що виготовляються за індивідуальним проектом, і корпусні, широко представлені в магазині MebShop. Що стосується розмірів, висота і довжина визначається виходячи з приміщення, глибина ж повинна дорівнювати 50 см в стандартному варіанті і 40 см при вузькому приміщенні.

  Вибираючи в магазині модель, треба не помилитися з її якістю та експлуатаційними характеристиками. На що потрібно звертати увагу, щоб шафа-купе вірно служила багато років?

  Матеріал

  1. Найбільш поширеними є такі матеріали виготовлення:
  2. МДФ (деревинно-волокниста плита).
  3. ДСП (деревинно-стружкова плита).
  4. ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита).
  5. Дерево.

  Перший вид матеріалу характеризується екологічною чистотою і відсутністю шкідливого впливу. Він дуже стійкий до впливу вологи і досить міцний. ДСП легка і зручна, має високі показники міцності, легка в експлуатації та догляді, характеризується бюджетною ціною. Ламінована ДСП поряд з перерахованими вище відрізняється високими естетичними характеристиками. Дерево відрізняється «теплотою», дуже естетичне, але досить вибагливе в догляді і експлуатації.

  Фасад

  Різноманітність оздоблень і найширша колірна гамма дверей шаф-купе дозволяє зробити їх органічною частиною будь-якого інтер'єру, який би стильовий напрям не було обрано. Для декорування фасадів пропонуються наступні матеріали:

  • дзеркала,
  • вітражі,
  • пластик,
  • дерево,
  • декоративне скло.

  Вибираючи матеріал оформлення, потрібно пам'ятати деякі закони оптики.

  1. Дзеркала і дзеркальні мозаїки візуально розширюють простір.
  2. Глянцеві поверхні надають фасаду деяку глибину і благородство.
  3. Панелі, що не мають декору, обтяжують інтер'єр.

  Що стосується вибору кольору, потрібно пам'ятати, що великі приміщення «надають перевагу» темним відтінкам, маленькі ж — світлим тонам.

  Механізм

  Двері є тією перевагою, завдяки якому шафа-купе все більш міцно входить в ужиток. Розсувний механізм дозволяє максимально раціонально використовувати площу приміщення. Найчастіше використовуються конструкції з двома або трьома дверима, що рухаються вправо-вліво за допомогою роликів, що їздять уздовж «рейки» всередині металевої рамки. Дуже важливо, щоб ширина розсувних стулок не перевищувала 1 метр, інакше напрямні та фурнітура можуть швидко вийти з ладу, оскільки дана конструкція створює на них чимале навантаження.

  Якщо ви відстежите дані моменти і придбаєте якісну шафу-купе, вона прослужить вам довгі роки.

  Теги : Київ Віталій Кличко інтернет-магазин шафа-купе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів