Як нардеп Мельничук казав поліції, що він недоторканний. Відео

  11 Серпня, 2015 11:39
  Замість документів на машину депутат показував посвідчення народного депутата.

  У Києві 9 серпня під час патрулювання поліція зупинила автомобіль Lexus RX350 білого кольору, водієм якого виявився скандальний народний депутат Сергій Мельничук.

  Як прокоментували подію самі поліцейські, вони зупинили автомобіль, оскільки цього дня було викрадення такого ж транспортного засобу і по Києву було об’явлено орієнтування. Однак, коли співробітники поліції підійшли до водія, щоб перевірити наявність документів, він відмовився їх показувати, мотивувавши це тим, що він народний депутат.

  Виявилось, що Мельничук при собі документів не мав та не був власником автомобіля. За проїзд без документів поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення, яке депутат відмовився підписувати.

  "Ви можете скласти протокол, але затримувати мене як народного депутата не маєте повноважень. Ви не роз’яснили мені мої права як народного депутата" – настоював на своєму Мельничук і заявив, що лише суд може довести, чи зробив він правопорушення, чи ні.

  Депутат ніяк не хотів примиритись, що він, як і всі громадяни України, однаково відповідальний перед законом. По завершенні ситуації Мельничук запрошував поліцейських в суд за нібито неправомірне його затримання. 

  Теги : Відео поліція Сергій Мельничук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів