Як ДСО охороняла тітушок Пашинського та била журналістів. Відео

  6 Сiчня, 2016 11:55
  У той час як літніх жінок і журналістів штовхали бандити, поліція охороняла ватажків "тітушок".

  Оприлюднено відео декількох журналістів, яке показує, хто саме здійснив бандитський напад на житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". На відео видно, як працівники фабрики, здебільшого жінки, намагаються вигнати молодиків у масках із території підприємства.  "Тітушки" брутально штовхають жінок та журналістів, погрожують розбити камери. На заклики людей захистити їх правоохоронці лише посміхаються та ховають обличчя від об’єктивів журналістів. Один із злочинців намагається вихопити мікрофон у журналістки видання Житомир.info Оксани Трокоз. Міліція жодним чином на це не реагує.

  На відео зафіксовано, як під охороною співробітників державної служби охорони (ДСО) ватажки бандитів заходять в одну з будівель фабрики, і правоохоронці стають на охорону входу. Співробітники ДСО проявляють брутальність та неповагу до журналістів. На запитання про дії правоохоронців лунає груба відповідь: "Яке твоє діло". Один із бійців ДСО хапає камеру журналіста та закриває об’єктив. Інший б’є кулаком кореспондента UA1. Обличчя цього "правоохоронця" також зафіксовано на відео.

  Видання UA1 буде вимагати від МВС пояснення дій співробітників державної служби охорони. Чому правоохоронці б’ють журналістів, перешкоджають журналістській діяльності, в той час як озброєні бандити штовхають літніх жінок? Чому поліція співпрацює з відверто кримінальним угрупованням, яке здійснило розбійний напад на підприємство?

  Також відео може бути використано правоохоронними органами для ідентифікації учасників бандитського нападу на житомирську кондитерську фабрику, адже на ньому чітко видно обличчя "тітушок". Окрім того, на відео зафіксовано, як один із бандитів, виходячи з воріт фабрики, виносить чохол з гвинтівкою.  

  Нагадаємо, Житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" потерпала від бандитських нападів, починаючи з 30 грудня, коли "тітушки" захопили підприємство та мародерствували там протягом трьох днів за повної бездіяльності поліції, поки самі працівники фабрики не прогнали бандитів. Другий напад (на цей раз зі зброєю) стався в ніч з 4 на 5 січня, багато працівників фабрики отримали поранення, в тому числі вогнепальні. Поліція затримала понад 130 бандитів з цілим арсеналом зброї. Наразі підприємство взяла під охорону поліція, конфлікт "заморозили" до 12 січня.

  Керівництво "ЖЛ" звинувачує в організації силового захоплення підприємства нардепа Сергія Пашинського, який здійснює спроби рейдерського захоплення ТДВ "ЖЛ" з кінця листопада

  Теги : Відео поліція сергій пашинський тітушки житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» збройний напад бандити державна служба охорони
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів