Керівництво Мінекології звільняють за тендерний скандал

  27 Сiчня, 2016 13:21
  Вивели дежавні кошти в готівку через дуже підозрілу фірму.

  Уряд звільнить в.о. міністра екології та природних ресурсів Сергія Курикіна, голову департаменту кліматичної політики міністерства Владислава Вежніна та директора ДП "Укрекоінвест" Олексія Коваля.

  Про це прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду.

  Службова перевірка встановила, що внаслідок діяльності цих керівників 550 млн грн державних коштів через фіктивні фірми могли вивести в готівку.

  Яценюк наголосив, що МВС та Нацполіції неодноразово попереджали керівників міністерства про необхідність додаткової перевірки фірм-переможців  тендеру, які мали ознаки фіктивності.

  Але Мінекології пропонувало уряду дозволити передоплату в розмірі 70% за укладеними в результаті тендеру контрактами.

  "Це навіть не "жульйо", це організоване злочинне угрупування , яке пов’язано з вищим керівництвом міністерства, з керівником державного підприємства", - наголосив Яценюк.

  Він також пообіцяв оприлюднити результати проведеної службової перевірки, зняти з нього гриф "для службового користування" та передати її матеріали для порушення кримінальної справи в Антикорупційне бюро.

  За фактами порушень під час проведення тендеру вже порушено справи Нацполіцією та Державною фіскальною службою.

  Нагадаємо історію скандалу. У грудні 2015 року ДП "Українські екологічні інвестиції" оголосило низку тендерів на заміну ламп вуличного освітлення майже на 1 млрд грн за кошти Кіотського протоколу.

  При цьому, перемога на 480 млн грн дісталась ТОВ "Агротехбуд". Під час тендеру до участі не допустили дешевших конкурентів а сама фірма наразі зареєстрована на жителя підконтрольного бойовикам Донецька.

  Теги : Мінекології тендер Кіотський протокол Сергій Курикін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів