Яценюк знайшов, за рахунок кого нададуть ділянки воякам АТО

  29 Липня, 2015 14:31
  На Волині близько 70 га землі перебуває в управлінні однієї з національних академій, навів приклад голова уряду.

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив уряду та місцевій владі пришвидшити надання учасникам АТО земельних ділянок.

  Про це він сказав на засіданні уряду. 

  Яценюк оперував фактами, які стали відомі у ході вчорашньої поїздки до Волинської області. Він зазначив, що спілкувався з бійцями роти "Світязь" Управління МВС у Волинській області та зрозумів, що ділянки надаються "як завжди" - тобто, комусь їх дають, а комусь ні.

  Голова уряду попросив міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка провести селекторну нараду з керівниками місцевого самоврядування.

  "У нас є маса різного роду землі, яка знаходиться, наприклад, в управлінні різного роду національних академій. Ця земля не зареєстрована і знаходиться в тіньовому обороті", - наголосив глава уряду.

  Зокрема на Волині близько 70 га землі перебуває в управлінні однієї з національних академій.

  Глава уряду наказав створити 4 реєстра ділянок, виділених учасникам АТО.

  "Перше – єдиний реєстр, скільки землі видали учасникам АТО. Друге – скільки надійшло заяв. Третє – скільком відмовлено. І четверте – конкретні земельні ділянки, які зарезервовані і виділяються виключно для учасників антитерористичної операції", - сказав Яценюк.

  Теги : землі учасники АТО земельна ділянка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів