Яценюк вимагає негайної перевірки тендеру "Укренерго" з трансформаторів

  13 Сiчня, 2016 17:07
  Він звинувачує в незаконних діях російського "недоолігарха" Костянтина Григоришина.

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Державній фіскальній службі, міністерству внутрішніх справ й міністерству енергетики та вугільної промисловості перевірити закупівлю трансформаторів компанією "Укренерго".

  Про це він заявив на засіданні Кабміну.

  Він прямо заявив про інтерес у цій оборудці російського олігарха Костянтина Григоришина. "Російські олігархи знову вирішили поправити свій стан за рахунок українського бюджету. Це ... начебто на руку російському недоолігарху Григоришину, який є власником компанії "Запоріжтрансформатор", - сказав Яценюк.

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин відкидає звинувачення у зловживаннях під час тендеру на поставку трансформаторів для НЕК "Укренерго".

  Напередодні в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що "Укренерго" відмовилося від попередньої оплати при закупівлі 22 трансформаторів.

  На сьогодні тендер зупинений Антимонопольним комітетом по скарзі компанії "Квант-Сервіс" (представник Hyundai). Розгляд питання заплановано на 19 січня.

  Нагадаємо, вперше Яценюк став вимагати розслідування тендеру ще влітку. В серпні німецький журнал Spiegel написав, що президент України Петро Порошенко лобіював збиткову для держави корупційну схему в енергетичному секторі та назвав при цьому прізвище Григоришина. У жовтні в "Укренерго" провели обшук.

  Теги : перевірка Григоришин Укренерго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів