Яценюк назвав Григоришина агентом ФСБ

  20 Сiчня, 2016 14:03
  Він доручив скасувати тендер на закупки трансформаторів, який нібито виграв Григоришин.

  Прем'єр доручив розширити санкційний список російських бізнесменів та зупинити проведення скандального тендеру "Укренерго" на закупівлю трансформаторів.

  Про це прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, відповідаючи на запитання народного депутата від "Народного фронту" Сергія Висоцького.

  Основним претендентом на перемогу в тендері є "Запоріжтрансформатор" російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

  "Ви підняли питання по окремим фізичним особам, російським недоолігархам, як я їх називаю… Хочу поінформувати про те, що по відношенню до окремих осіб вже порушені кримінальні провадження, тому може статися так, що їм надовго доведеться затриматися в Україні, і зараз це лежить виключно в компетенції правоохоронних органів", – заявив Яценюк.

  Він заявив, що ці особи "крадуть гроші з бюджету, а потім фінансують в першу чергу антиукраїнські політичні сили і звітують в ФСБ".

  Григоришина він назвав "чистим агентом ФСБ".

  Щодо зупинки тендеру "Укренерго" на закупівлю трансформаторів, то Яценюк сказав наступне: "До нас прийшло звернення низки іноземних компаній, тому пане міністр енергетики, це ваша сфера відповідальності, закривайте цю лавку… Я думаю, ви розберетесь, ми вам допоможем, разом з Державною фінансовою інспекцією та Державною фіскальною службою", – сказав Яценюк.

  Але міністр енергетики Володимир Демчишин заявив, що, на його думку, підстави робити висновки щодо прозорості тендеру з'являться лише після його проведення.

  Теги : фсб Арсеній Яценюк Григоришин
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів