Я – Бандера: поліцейські запустили флешмоб

  11 Лютого, 2019 10:51
  На Facebook було запущено флешмоб з метою вибачення за слова поліцейського, який під час затримання активістів у Києві вигукнув одному з них: "Лягай, Бандеро!".

  Співробітники Національної поліції запустили флешмоб "Я – Бандера" після зіткнень в Києві в Подільським райвідділі Міністерства внутрішніх справ. Флешмоб був запущений на Facebook з метою вибачення за слова свого колеги, який при затриманні активістів біля Подільського райуправління міліції Києва вигукнув одному з них: "Лягай, Бандеро!".

  "Я – Бандера! Я – офіцер поліції! Я служу українському народу! Я не підтримую заклики: "Лягай, Бандеро!". Я не підтримую захоплення будь-яких будівель! Я захищаю і буду захищати свою країну і свій народ!", – написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на Facebook.

  До флешмобу приєднався також керівник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, начальник Управління патрульної поліції в Кропивницькому Антон Цюцюра та інші. Крім того, глава Нацполіції Сергій Князєв написав на Facebook слова вибачення за дії поліцейського: "Я прошу вибачення. Я теж бандерівець. Слава Україні!".

  Також заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич і радник глави МВС  Зорян Шкіряк вибачилися зі словами "Я теж бандерівець".

  Нагадаємо, на каналі блогера Сергія Наумовича в Facebook було оприлюднено відео побиття поліцейськими людей біля будівлі Подільського відділення поліції.

  Теги : МВС Київ національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів