Введення смертної кари для корупціонерів підтримують 40% українців

  12 Червня, 2015 10:29
  Агресивні настрої громадян спрямовані насамперед проти чиновників.

  Причиною радикалізації настроїв серед значної частини населення щодо методів вирішення проблеми корупції стала неефективна боротьба із зазначеною проблемою. На це вказують результати дослідження, яке було проведено соціологічною службою Центру Разумкова.

  Запровадження смертної кари для держслужбовців-корупціонерів готові підтримати 41,5% опитаних. Тих, хто не згоден з подібними радикальними заходами, статистично стільки ж – 42%. Не визначилися з відповіддю 16,6%.

  Серед оцінок дій влади, найвищу отримало забезпечення своєчасної виплати зарплат, стипендій і пенсій. Це фактично єдине завдання влади, виконання якого більшість респондентів оцінили позитивно – 40,1%. Негативну оцінку його виконанню дали 31,9% опитаних.

  Найбільш неефективною вважається діяльність уряду, спрямована на скорочення темпів інфляції – 84,2% учасників опитування переконані, що з цим справляються "погано". Результатів боротьби з корупцією не відчули 80,7%. Належне стимулювання економічного зростання не було помічене 80,5% респондентів .

  Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 22 до 27 травня 2015 року в усіх регіонах України, окрім окупованого Криму і захоплених терористами районів Донецької та Луганської областей. Було опитано 2007 респондентів віком від 18 років.

  Теги : корупція опитування Центр Разумкова Національне антикорупційне бюро
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів