"Врожайні" затримання посадовців-хабарників пройшли у Києві, Тернополі і Запоріжжі

  20 Травня, 2015 12:23
  Найбільшими циніками виявились запорізький "борець з корупцією" та комуніст. Також відзначились службовці з Шевченківської РДА Києва та заступник мера Тернополя.

  Правоохоронці затримали посадовців-хабарників із Києва, Тернополя та Запоріжжя під час отримання хабарів на суму від 73,5 тис. грн до 10 тис. доларів. 

  Про це доповів міністр внутрішніх справ України у Facebook, назвавши це продовженням "публічного параду" затримання хабарників.

  Так, у Києві міліція затримала службових осіб Шевченківської РДА м. Києва (Віктора Андрєєва та Петра Романюка), які вимагали хабар у розмірі 73,5 тис. грн. від працівника комунального підприємства за надання ордера на службове житло та можливість його подальшої приватизації.

  У Запоріжжі на хабарі спіймали депутата міської ради від КПУ та керівника місцевої організації "Антикорупційний комітет", які вимагали 10 тис. доларів від в.о. міського голови за те, щоб зняти з порядку денного сесії міськради проект рішення про дострокове припинення повноважень вказаного посадовця як секретаря міської ради та виведення його зі складу виконкому.

  У Тернополі, як уже повідомлялось, був затриманий заступник міського голови за хабар у розмірі 217 тис. гривень. Чиновник вимагав їх від представника юридичної особи за вирішення питання про надання в оренду земельної ділянки та об’єкту комунальної власності. 

  Теги : МВС хабар затримання чиновники
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів