Власники зброї під Радою вимагають легалізації

  31 Серпня, 2015 12:51
  Закон про цивільну зброю з грудня 2014 року перебуває без розгляду у Верховній Раді.

  Під Верховною Радою України, крім акцій протесту політичних сил проти децентралізації, проходить також мітинг Української асоціації власників зброї, передає кореспондент UA1.

  Мітингувальники закликають усі політсили включити до Конституції правку власників зброї і терміново ухвалити закон про цивільну зброю N1135-1.

  "Ми виступаємо за легалізацію зброї, яка б надала нам можливість захищати не тільки власне життя і майно, а й територіальну цілісність та конституційний лад в Україні. Бо сьогодні кожен із нас бачить, що відбувається в тому чи іншому регіоні, бачимо, які можуть виникнути настрої. Тож ця правка надасть можливість кожному з нас не спокійно спостерігати за розвитком подій, а вже зараз протидіяти", - заявив голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

  Він також розповів, що парламент штучно блокує закон про цивільну зброю. "Цей закон уже створений, він написаний кращими фахівцями, пройшов декілька стадій громадського обговорення. І цей закон з грудня 2014 року знаходиться без розгляду у Верховній Раді. Ніхто в цьому не зацікавлений, тому що зброя давно в цій країні перейшла у політичну площину. Озброєних людей влада звикла боятися. Вона забула, що саме власники зброї і добровольці першими пішли воювати на схід, коли наша армія ще не була готова", - зазначив Учайкін.

  Окрім того, він нагадав, що нещодавно на сайті президента з’явилася можливість подати петицію. "Ми вже здолали позначку в 11,5 тисяч із потрібних 25 тисяч підписів", - розповів очільник асоціації.

  Теги : зброя Верховна Рада легалізація зброї
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів