Власники авто на єврономерах заявили про безстрокову акцію під Радою

  6 Вересня, 2017 16:41
  Мітингувальники вимагають встановити ціну на розмитнення в межах 500 доларів.

  Власники автомобілів з іноземною реєстрацією обіцяють безстрокову акцію протесту.

  Про це повідомляє УНІАН.

  "Ми вимагаємо розробити законопроект урядом, гарантії від президента, як гаранта Конституції, а також гарантії незастосування тиску на власників транспортних засобів на єврономерах. У законопроекті має бути або єдиний збір для розмитнення авто, або потрібно залишити тільки ПДВ і мито. Тому що якщо брати соціально-політичний стан країни, то необхідно наповнювати бюджет", – сказав керівник організації "АвтоЄвроСила" Олег Ярошевич.

  За його словами, вчора відбулося позачергове засідання Кабміну, на якому запропонували залишити ПДВ і мито, а акциз скасувати.

  "Ми хочемо європейського розмитнення для кожного українця. Ми запропонували уряду ціну розмитнення – 500 дол., і чекаємо рішення. Вчора було зібрано позачергове засідання Кабміну, і ми чули пропозицію від уряду залишити ПДВ і мито, а акциз скасувати", – сказав Ярошевич.

  Він також зазначив, що власники автомобілів з іноземною реєстрацією обіцяють безстрокову акцію протесту в разі бездіяльності уряду.  Як повідомлялося раніше, в Україні нелегально перебуває понад 63,9 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією.

  Теги : Верховна Рада авто акція протесту розмитнення єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів