Власники авто на єврономерах придумали, як обійти розмитнення автомобілів

  13 Грудня, 2018 09:46
  Водії стають на тимчасовий консульський облік при генконсульствах України за кордоном, що дає їм право на багаторазовий перетин кордону без розмитнення автомобілів.

  Власники автомобілів з іноземною реєстрацією знайшли спосіб уникнення розмитнення своїх авто за допомогою отримання тимчасової реєстрації за кордоном.

  Водії стають на тимчасовий консульський облік при генконсульствах України за кордоном, що дає їм право на багаторазовий перетин кордону без розмитнення автомобілів, передає Гордон.

  Постановка на тимчасовий консульський облік дозволяє українцям здійснювати багаторазовий (кожні п'ять днів), транзитний (до 10 днів) перетин кордону, а також право на перебування такого автомобіля в Україні без виїзду за кордон до 60 днів.

  Стати на тимчасовий консульський облік за кордоном можуть власники річних віз, а також ті, хто має дозвіл на тимчасове та постійне проживання в Польщі.

  За словами керівника консульського відділу посольства України у Варшаві Світлани Криси, масовий наплив водіїв таких авто в останні дні дуже ускладнює роботу генконсульств, відволікаючи їх від більш важливих справ.

  "В останні дні в консульських підрозділах дипломатичних установ України в країнах Європи різко збільшилася кількість випадків становлення на тимчасовий консульський облік, який займає 90% загальної кількості всіх здійснюваних консульських дій", – повідомила консул.

  Нагадаємо, Чернівецька митниця здійснила митне оформлення тисячного автомобіля на єврономерах за новими правилами.

  Теги : Польща єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів