Власник Житомирської кондфабрики "ЖЛ" звертатиметься в Гаазький арбітраж

  13 Червня, 2016 13:01
  У разі якщо Кабмін не ухвалить рішення щодо добровільного відшкодування збитків, менеджмент ТДВ "ЖЛ" надішле звернення до міжнародних судових інстанцій.

  У четвер, 9 червня, відбувся круглий стіл "Інвестиції в Україну: проблеми і перспективи", де розглядалися основні загрози бізнесу, з якими стикаються закордонні інвестори. Зокрема, йшлося про неналежний захист права власності та випадки рейдерського захоплення підприємств.  На проблему рейдерства звернув увагу присутніх голова наглядової ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко, який наголосив, що конфлікт навколо Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" не вщухає, попри всі вжиті заходи.

  "Ми пройшли п’ять місяців судів, отримали рішення суду, що я є власником 97,5% майна. 19 травня, після рішення суду, ми оголосили, що працівники законно прийдуть на свої робочі місця. Однак був присланий "Беркут" з Дніпропетровська, Вінниці , Києва, який наносив тілесні ушкодження людям", – зазначив Бойко.

  Відповідаючи на запитання екс-генерального прокурора України Святослава Піскуна щодо того, чи були звернення в міжнародні судові інстанції, Бойко поінформував, що ТДВ "ЖЛ" подано відповідні документи до Кабінету міністрів. Протягом шести місяців Кабмін має ухвалити рішення щодо добровільного відшкодування збитків. У разі якщо цього не трапиться, житомиряни звертатимуться в Гаазький арбітраж.

  Також Ігор Бойко під час круглого столу звернувся до заступника начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції ГПУ, Анни Благовісної з проханням протягом 24 годин зареєструвати заяву з приводу злочинної діяльності посадовців, які беруть участь у рейдерському захопленні ТДВ "ЖЛ".

  "Я хочу почути відповідь на моє друге питання! Чи буде зареєстрована протягом 24 годин моя заява з приводу злочинної діяльності?" – запитав Бойко, підкресливши, що подібні заяви, подані раніше, не було зареєстровано.

  Представниця ГПУ, своєю чергою, пообіцяла передати заяву генеральному прокурору.

  Нагадаємо, менеджмент та співробітники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" вже понад півроку намагаються повернути своє підприємство, яке було захоплене рейдерами під керівництвом народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Теги : інвестиції ГПУ Гаазький трибунал житомир іноземні інвестори рейдерське захоплення Кабмін «ЖЛ» піскун ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів