Власник інтернет-магазину побив клієнта, якому продали крадений телефон

  11 Червня, 2018 17:57
  Клієнт залишився з розбитою бровою та краденою технікою.

  Клієнт інтернет-магазину Stylus.ua Роман Рибальченко повідомив у Facebook, що його побив власник інтернет-платформи Андрій Карпюк.

  За словами Рибальченка, він купив у магазині Stylus.ua електронну книгу Amazon Kindle Paperwhite, яка мала стати подарунком другові. Після того, як виявилось, що книга крадена чоловік почав телефонувати у колл-центр магазину, але там йому не допомогли. Гроші повернути пообіцяв знайомий топ-менеджер магазину.

  Після цього Рибальченко відвідував конференцію The MarketingJazzz Fest, на якій був присутній власник магазину Андрій Карпюк. Знаючи про це жертва написала бізнесмену в Facebook, що йому було продано в магазині крадений товар. Під час листування Карпюк запропонував чоловікові зустрітися на конференції.

  Коли ж вони зустрілися, то власник магазину, начебто, накинувся на Рибальченка з кулаками.

  "Андрій на мене накидається. Починає бити мій ноутбук об стіл і підлогу, підскакує до мене і починає завдавати методичні удари кулаком мені в брову. За словами свідка, який зажадав від Андрія відійти від мене, і не чіпати, в процесі він примовляв "будеш мене вчити, будеш мені розповідати", – написав Рибальченко.

  Після побиття Рибальченко зустрівся з Карпюком, але той не визнав свою провину і заявив, що вони просто поспілкувалися як "чоловік з чоловіком". Жертва написала на власника магазину заяву в поліцію.  Теги : побиття Роман Рибальченко Андрій Карпюк Stylus.ua
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів