Влада може збільшити кількість робочих днів

  29 Сiчня, 2017 13:33
  Інститут національної пам'яті пропонує зменшити кількість державних вихідних з 11 до 9.

  Директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив на своїй сторінці в Facebook, що Інститут пропонує скасувати не свята 8 березня, 1 і 9 травня, а пов'язані з ними вихідні дні.

  "Пропонується скасувати вихідний, а не святкування Міжнародного жіночого дня. Також – вихідні 1-2 травня. Вихідним стає 8 травня (День пам'яті і примирення, який відзначається синхронно з Європою). 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні залишиться Державним святом, але не вихідним днем ", – йдеться в заяві.

  При цьому він зазначив, що замість цього, Інститут пропонує зробити вихідними Шевченківський день – 9 березня – і День сім'ї – другу п'ятницю вересня – "Кількість вихідних зміниться з 11 існуючих натепер до 9. Крім того, скасовується практика перенесення вихідного на понеділок, якщо свято випадає на суботу-неділю (крім Нового року, Різдва і Великодня)".

  Аргументуючи свою позицію, В'ятрович зазначає, що "після десятиліть комунізму календар свят в Україні так і не впорядкували, тож у нас залишилися явні сліди того часу. Щоправда зміст в здебільшого давно вихолощений. Але сусідня ворожа пропаганда перетворює ці свята в якір. Тож слід навести порядок в цій сфері".

  Теги : 9 травня Інститут національної пам’яті 1 травня Володимир В'ятрович 8 березня
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів