Військово-Морські сили поповняться новітніми кораблями і ракетними катерами

  29 Червня, 2015 12:10
  30 нових корветів та маневрених ракетних катерів для ВМС мають побудувати до 2020 року.
  Проект корвета
  Автор: миколаївський дослідно-проектний центр кораблебудування
  Проект корвета "Муссон"

  Забезпечення Військово-Морських сил України згідно з оборонною програмою розвитку до 2020 року збільшиться на 30 нових кораблів і катерів.

  Про це на брифінгу в Одесі заявив командувач ВМС України віце-адмірал Сергій Гайдук. 

  За його словами, стратегія морської доктрини держави передбачає державну цільову оборонну програму розвитку військової техніки до 2020 року. Минулого тижня вона була розглянута на засіданні РНБО. Так, за достатнього фінансування, чисельність ВМС має збільшитись на 30 бойових кораблів і суден забезпечення.

  До будівництва суден будуть залучені суднобудівні, судноремонтні підприємства, а також науково-дослідні центри, металургійні і машинобудівні підприємства, розповів Гайдук.

  Він відзначив, що основу ВМС становитимуть новітні корвети з водотоннажністю більше 2,5 тис. тонн, також із можливістю нести на борту ударну зброю. Споруджуються корвети на Чорноморському суднобудівному заводі у Миколаєві, а перший з них має бути спущений на воду у 2018 році.

  Крім того, військовий флот мають поповнити маневрені ракетні катери: артилерійські, десантні, антидиверсійні та інші. Вони виконуватимуть завдання оборонного характеру.

  Теги : ВМС кораблі катери Сергій Гайдук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів