Військові втопили в болоті новенький "Дозор-Б"

  26 Жовтня, 2015 18:36
  Бронемашина, яка ще не встигла потрапити на озброєння ЗСУ встигла поплавати у болоті на одному з військових полігонів.
  Фото: autoconsulting.com.ua

  Новенький український бронеавтомобіль "Дозор-Б" під час проведення ходових випробувань на одному з полігонів був втоплений військовими в болоті, повідомляє AUTO-Consulting.

  В соціальних мережах з’явилося фото затопленого бронеавтомобіля "Дозор-Б", який нещодавно показували на виставці "Зброя та безпека-2015" в Києві.

  Зазначимо, що перші виготовлені серійні екземпляри "Дозор-Б", випущені на Львівському бронетанковому заводі, відправили на випробування в Збройних силах, щоб за їх результатами внести корективи в конструкцію і оснащення.

  Саме після цих випробувань повинне було розпочатися масштабне виробництво машини і її постачання до лав ЗСУ.

  Після інциденту із затопленням "Дозор-Б", його випробування можуть затягнутися, оскільки масштаб пошкоджень досить серйозний і судячи з фото, екіпаж покидав машину через верхні люки. Також не зрозуміло чому ж не вдалося витягнути бронеавтомобіль за допомогою лебідки, яка є в його комплектації, оскільки біля місця трагедії є масивне дерево.

  Також невідомо хто винен в потопленні "Дозору" адже водойма, яку намагалися форсувати на "Дозорі" явно глибше, ніж його розрахункова глибина подоланого броду в 1 м. Бронеавтомобіль не винен в цьому інциденті і можливо його спеціально втопили, щоб виявити межі машини за всіма показниками, серед яких можливість і швидкість евакуації.

  Зазначається, що наприкінці випробувань цей "Дозор" має пройти випробування на підрив і тут підійде навіть втоплена машина.

  Нагадаємо, що до кінця року 10 бронемашин Дозор-Б виробництва Львівського бронетанкового заводу мають надійти до Збройних сил України.

  Теги : ЗСУ військова техніка Дозор-Б
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів