Військові біля Маріуполя забезпечені аптечками на 100%

  27 Вересня, 2015 13:40
  Кожен боєць має два джгута - один завжди на видному місці, інший в аптечці, а також бинти і гемостатики.

  Військовослужбовці Збройних сил, що знаходяться на передових лініях оборони Маріуполя (Донецька область), забезпечені аптечками на 100%.

  Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в соціальній мережі Facebook.

  За словами військового медика одного з підрозділів, яке знаходиться на передових позиціях, вони повністю забезпечені сучасними аптечками першої медичної допомоги.

  "Так, нам довелося добряче попсувати нерви різним чиновникам, понаписувати купу папірців, походити по кабінетах і прийомним, але факт залишається фактом: всі наші хлопці забезпечені медичними засобами повністю", - сказав він.

  Кожен боєць має два джгута - один завжди на видному місці, інший в аптечці, а також бинти і гемостатики.

  Крім того, аптечки доукомплектовані спеціальними ножицями, що дозволяють швидко зрізати одяг з пораненого, не заподіюючи йому травм.

  "Інше питання: чи вміють бійці користуватися всіма цими засобами. Так, користуючись тишею, ми організували курси першої медичної допомоги. Принаймні, намагаємося підготувати людей, щоб вони не розгубилися у відповідальний момент і до автоматизму запам'ятали алгоритм дій", - підкреслив медик.

  Разом з тим у прес-центрі АТО відзначають, що медик також попросив не забезпечувати їх медпрепаратом "Целокс" в порошку, оскільки при неправильному розпечатуванні пакета (що цілком ймовірно в бойових умовах) цей порошок може потрапити в дихальні шляхи і нашкодити людині.

  Нагадаємо, Україна і Швеція мають намір провести спільні навчання військових медичних інструкторів восени поточного року.

  Теги : Маріуполь
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів