Виявлено величезний приватний архів Януковича - Аваков

  16 Грудня, 2015 13:12
  В архіві - оригінали документів щодо "Межигір'я", схеми виведення коштів за кордон й навіть пенсійне посвідчення Януковича.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про виявлення приватного архіву Януковича.

  Доповідь про знаходження архіву була зроблена на засіданні Кабміну.

  Архів був виявлений в результаті кількох місяців роботи заступника Державної фіскальної служби Сергія Білана та слідчого управління.

  "У нас в руках - один з найбільших архівів безпосередньо Януковича. Це оригінали документів на Межигір'я, всі оригінали документів проводок МАКО, це особисті документи Януковича, починаючи від його пенсійного посвідчення, та закінчуючи всім іншим. Оборотні рахунки по ряду компаній, про яких процесуальний управитель не може сказати, а я скажу. В тому числі і зарубіжних. Це дуже великий крок для слідчих", - зазначив Аваков на засіданні.

  У пості на Facebook він також уточнив, що знайдені печатки та документи більш ніж 300 офшорних компаній, документи розрахунків від компаній "Танталіт", МАКО, банків, пов'язаних з Януковичем, оригінали документів на власність "Межигір'я", схеми виведення коштів - від Гонконга до Швейцарії.

  Начальник головного слідчого управління і заступник глави Національної поліції Олександр Вакуленко уточнив перелік документів, які були вилучені в ході спецоперації.

  илучена документація в оригіналах на нерухомість, зокрема, на придбання Межигір'я, на земельну ділянку і будинок, на квартиру, яка розміщується, на Оболонській набережній, машиномісця за різними адресами міста Києва, земельна ділянка площею понад 5 гектарів у селі Нові Петрівці", - сказав він. 

  Теги : Арсен Аваков Янукович архіви Межигір’я танталіт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів