Виявилось, що дорогі автівки СБУшників їм не належать

  15 Сiчня, 2016 18:34
  Усе записано на родичів.

  Дорогі автомобілі співробітників СБУ, про які стало відомо журналістам програми "Схеми", зареєстровані на родичів цих співробітників.

  Про це свідчать результати службової перевірки співробітників Головного управління СБУ в Києві, повідомляє спільний проект "Радіо Свобода" та "UA:Першого" каналу "Схеми".

  В жовтні минулого року журналісти задокументували 11 дорогих автомобілів в Аскольдовому провулку біля Головного управління Служби безпеки України у Києві та області.

  Тоді виник конфлікт між журналістами програми "Схеми" та охороною будівлі. Пізніше керівництво відомства принесло журналістам вибачення.

  Тепер виявилось, що усі автівки СБУшникам не належать. Зокрема, співробітник СБУ Тупицький пояснив, що Mazda СХ 5 вартістю близько $30 тис., якою він користується, належить рідній сестрі його дружини, батько якої – підприємець.

  Співробітник Керезвас  пояснив, що він їздить на BMW X5 вартістю від $70 до $100 тисяч, оскільки автомобіль  належить його батькові, а гроші були заощаджені його родиною та ним самим за останні кілька років.

  Автівкою BMW 318i користується співробітник СБУ Кувачев, проте належить машина його матері. Походження автомобіля співробітник пояснює тим, що його батько понад 15 років працює за кордоном.

  Volkswagen Tiguan вартістю $30 тисяч використовується співробітником Яковцем, але належить його дружині та не внесений в декларацію про доходи за 2014 рік оскільки реєстрація шлюбу відбулася у 2015-му.

  На Toyota Prado вартістю $25 тис. Їздить співробітник Кириленко. Авто оформлено на його дружину. А от кошти на транспортний засіб, за словами Кириленка, було зібрано від продажу двох авто, які перебували в кредиті.

  Співробітник по прізвища Мосьондз їздить на Lexus NX вартістю від $50 до $70 тис., Належний його матері і була придбаний завдяки тому, що його батьки мають селянське господарство.

  Працівник Служби безпеки Педан володіє Acura MDX, вартістю від $20 до 40 тис., Зареєстрована на рідну сестру дружини, батько якої - підприємець.

  Автомобілем дружини користується співробітник Ковалевський. Від $40 до 50 тис. доларів на Volkswagen Touareg, за словами співробітника СБУ, дружина отримала від продажу нерухомого майна.

  І так - по кожному з 11 співробітників.

  При цьому, Служба безпеки під час внутрішньої перевірки не побачила ознак корупції та завершила розслідування.

   

  Теги : розслідування СБУ автомобіль
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів