Вінниця відзначає День міста

  5 Вересня, 2015 17:51
  Святкування розпочалось із привітань гостей, які прибули з нагоди Дня міста.

  Вінниця сьогодні відзначає 652-гу річницю від часу заснування.

  Привітання до Дня міста надіслав президент України Петро Порошенко. Особисто вінничан привітали зі святом голова Верховної Ради України Володимир Гройсман і більше 10 іноземних делегацій, представників з міст-побратимів, які приїхали до обласного центру.

  "Вінниця – це частина мене, це місто, де я створив свою родину, де народжувались мої діти. Сьогодні, працюючи у Києві, я усе роблю для того, щоб система влади в Україні отримала можливості створення сотні тисяч міст, які зможуть нормально розвиватись", - сказав Гройсман під час свята.

  За словами виконувача обов’язків міського голови Сергія Моргунова, Вінниця динамічно розвивається і це підтверджується рейтингом, в якому місто зайняло перше місце як найкомфортніше для проживання.

  Підготувала подарунок місту й Рада Європи. За видатні досягнення в реалізації європейської ідеї та значний внесок в розвиток руху в європейському напрямку Вінниці презентували почесний прапор Ради Європи. Його розмістять у сесійній залі міської ради.

  Увечері очікується концерт гуртів ТіК, Бумбокс і відомого співака 90-х Haddaway. До Вінниці приїхали й головний стронгмен країни Василь Вірастюк та акторка Руслана Писанка.

  Теги : Вінниця
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів