Викрито розкішне життя харківського митрополита та його родичів

  13 Жовтня, 2015 13:29
  У володінні сім'ї ієрарха знаходиться елітна нерухомість у Харкові, Києві, Харківській та Черкаській областях.
  Митрополит Онуфрій
  Фото з відкритих джерел
  Митрополит Онуфрій

  Сім'я митрополита Харківського і Богодухівського УПЦ МП Онуфрія (Олега Легкого) володіє трьома квартирами в елітному житловому комплексі "Садова Гірка" в Харкові.

  Про це повідомляє в Facebook "Харківський антикорупційний центр".

  Дві квартири площею 85 і 163 кв. м оформлені на його матір - Олександру Легку, ще одна квартира площею 291 кв. м записана на його батька - Володимира Легкого.

  Всі квартири родичам подарував особисто митрополит в кінці 2014 року.

  Як повідомляють "Наші гроші", згідно з даними реєстру прав на нерухоме майно, Володимиру Легкому також належать два машиномісця площею 34 кв. м і 19 кв. м на паркінгу "Садової гірки".

  Ще одне паркомісце належить батькові митрополита в житловому комплексі "Творець", який розташований на вул. Щорса 32г в Києві. Даних про іншу власність родини митрополита в будинку, де вартість квадратного метра житла складає $2500, немає.

  Також родина священика має два будинки в елітному районі Харкова на вулиці Білої Акації. Крім того, Онуфрій є співвласником чотирьох земельних ділянок загальною площею 0,56 га в найбільш розкішному селищі Харківської області - Мартовому. Ділянки розташовані посеред лісу, неподалік від Печенізького водосховища.

  У 2009 році фірма "Укрзембудтур", якою володіє митрополит разом зі своїм братом, депутатом Харківської облради і секретарем єпархії Яромиром Легким і Тетяною Ярмак, через суд узаконила самобуди в Мартовому.

  Фірма отримала право власності на чотири дачні будинки площею 25 кв. м, 138 кв. м, 137 кв. м і 168 кв. м. Ще у Онуфрія зареєстрований садовий будинок площею 461 кв. м в Мартовому.

  Також родина Легких володіє землею в селі Черкаська Лозова на березі річки Лозовенька. Особисто Онуфрій орендує земельну ділянку площею 0,35 га. У його брата поруч дві земельні ділянки загальною площею 0,52 га.

  Ще митрополит володіє нежитловими приміщеннями площею 484 кв. м у в Харкові на вулиці Пушкінській, 59/45, де знаходиться ресторан "Авлабар", а також нежитловими приміщеннями на вул. Клочківській, 14/7 загальною площею 44 кв. м, в яких розташований магазин взуття.

  Крім цього, на митрополита записано квартиру 45 кв. м на пр. Людвіга Свободи.

  Донедавна Олег Легкий володів житловим будинком площею 159,6 кв. м на вул. Мінській, але наприкінці минулого року продав його братові. Будівля зараз знаходиться в стадії ремонту.

  Брат Онуфрія Яромир Легкий також володіє нежитловими приміщеннями площею 294 кв. м і 196 кв. м на Московському проспекті, 196а в Харкові. Цю нерухомість він придбав в той же день, що й будинок на вулиці Мінській.

  Теги : Харків УПЦ МП Онуфрій нерухомість
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів