Виконавців побиття Чорновол відпустили прямо в залі суду

  7 Квiтня, 2015 09:05
  "Народний фронт" уже готує апеляцію, щоб домогтися справедливого покарання для нападників.

  Бориспільський міський районний суд випустив на волю виконавців побиття журналістки, народного депутата України Тетяни Чорновол. Про це повідомляється на сайті "Народного фронту".

  Виконавцям злочину Роману Залюбовському та Сергію Котенку суд не призначив максимальну міру покарання, яка становить п’ять років ув’язнення. Натомість Котенку присудили міру покарання 1 рік, 3 місяці та 10 днів, а щодо Залюбовського був застосований закон про амністію за 2014 рік.

  Їх було звільнено з-під варти прямо у залі суду.

  Згідно повідомлення, суд не взяв до уваги доводи адвокатів щодо замовного побиття журналістки представниками колишньої влади, а також проігнорував те, що побиття було пов’язане з подіями на Майдані.

  Тому "Народний фронт"  хоче подати апеляцію та вимагає від Генпрокуратури довести розслідування справи до логічного кінця та встановити замовників.

  Нагадаємо, 25 грудня 2013 року на Бориспільській трасі жорстоко побили журналістку, активну учасницю Майдану Тетяну Чорновол. Сама ж вона називає замовником злочину екс-президента Віктора Януковича. 

  Теги : суд Тетяна Чорновол побиття виконавці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів