Відставки Яценюка вимагали сьогодні під Верховною Радою

  8 Грудня, 2015 15:45
  Кілька тисяч людей зібралися сьогодні, 8 грудня, на Майдані Незалежності, щоб потім вирушити під Верховну Раду.
  Фото взято зі сторінки Alexey Boldyrev у Facebook

  Організаторами багатолюдної акції виступили незалежно один від одного Всеукраїнське об’єднання "Свобода", партія "Батьківщина" та представники Національної академії наук України, повідомляє кореспондент UA1.

   Головним гаслом стала вимога щодо відставки уряду Яценюка.   Прихильники "Свободи" та "Батьківщини" – переважну більшість яких становили літні люди – висловлювали своє незадоволення низькими пенсіями, здорожчанням комунальних послуг та нераціональністю дій уряду.

  «Зараз важливо показати, що уряд, який повністю провалив всю свою роботу, він має піти геть. І ми цього будемо добиватися», – заявив під час мітингу Андрій Іллєнко з ВО "Свобода".

  Також під Раду прийшли близько двохсот представників Національної академії наук України з вимогою не реорганізовувати наукові інститути.

  Науковці, організовані до протесту Радою молодих вчених НАН, заявляють, що механічне приєднання до Національної академії наук матиме негативні наслідки для реорганізованих таким чином установ та обумовлюватиме унеможливлення будь-якого розвитку української науки. Окрім цього протестувальниками було висунуто вимогу, аби НАН України залишалась головним розпорядником коштів держбюджету.

  Нагадаємо, Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" передбачено реорганізацію національних і галузевих академій наук. Крім того, заплановано передачу до 1 січня 2016 року всіх організацій та установ у системі академій на фінансування Міносвіти.

  Теги : Арсеній Яценюк держбюджет відставка Свобода Батьківщина акції протесту Андрій Іллєнко НАН України
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів