Прогнози: де буде "найгарячіше" на місцевих виборах (інфографіка)

  23 Жовтня, 2015 19:49
  Найпроблемнішими залишаються Дніпропетровськ, Харків, Рівне та Херсон.
  Фото з відкритих джерел

  Комітет виборців України зафіксував, у яких населених пунктах були серйозні порушення під час підготовки до місцевих виборів 25 жовтня.

  Ці проблемні міста були нанесені на карту, яку продемонструвала прес-служба КВУ.

  Так, до "гарячих точок" віднесли 20 міст, де мали місце технічна організація виборів, криміналізація виборчого процесу і жорстка конкуренція між кандидатами.

  Найгіршими в цьому рейтингу виявились чотири міста, де були зафіксовані проблеми одразу за кількома параметрами, - це Дніпропетровськ, Харків, Рівне та Херсон.

  У 11 містах виявлені проблеми з технічною організацією виборів (запізнення з виготовленням або серйозні помилки в бюлетенях, явно виражена некомпетентність або заангажованість ТВК). Сюди віднесені Тернопіль, Черкаси, Ужгород, Новомосковськ, Лисичанськ, Маріуполь, Цюрупинськ, Харків.

  У 8 містах були випадки криміналізації виборчого процесу (напади на кандидатів, штаби, агітаторів, знищення агітаційної продукції/наметів): зокрема у Рівному, Одесі, Херсоні, Луцьку, Глухові, Ірпені, Харкові та Каховці.

  Ще у 8 містах наявна висока конкуренція між кандидатами, що може призвести до незаконних спроб вплинути на волевиявлення громадян. Йдеться про Миколаїв, Дніпропетровськ, Херсон, Вінницю, Кременчук, Жмеринку, Нікополь та Рівне.

  Теги : місцеві вибори КВУ інфографіка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів