Відео: Як Чорновол намагалась викрасти авто під Радою

  18 Лютого, 2016 21:02
  Народній обраниці з "Народного Фронту" не сподобалась акція проти Сергія Пашинського.
  Тетяна Чорновол зачинилась в чужому авто
  Тетяна Чорновол зачинилась в чужому авто

  Нардеп від "Народного Фронту", соратниця Сергія Пашинського, Тетяна Чорновол вирішила освоїти нові види правопорушень. Ще не так давно вона розписувала нецензурщиною паркани і плакати, а тепер зайнялась викраденням машин.

  Вона проникла в Hyundai Tucson громадських активістів, які проводять біля будівлі Верховної Ради акцію проти Сергія Пашинського та його рейдерських дій.  Чорновол виштовхала з автомобіля водія. Мабуть, вона впевнена, що їй, як жінці і народному депутату, за це нічого не буде. Примітно, що всіх присутніх, і також тих, хто просто проходив повз, нардеп звинувачувала в роботі на Андрія Портнова. Щоб перевірити адекватність дій нардепа, активісти навіть викликали наряд із психіатричної лікарні.

  На засіданні парламенту, де вирішується питання про долю коаліції і прем'єр-міністра, Чорновол не була присутня, повважавши, що важливіше "заткнути рот" активістам.

  Авто протестувальників з написами "Пашинського – у в'язницю!" курсує навколо Верховної Ради. Зі встановлених на машині мікрофонів звучать неприємні фрази про рейдерські захоплення Пашинського.

  Теги : Відео Верховна Рада Тетяна Чорновол сергій пашинський Народний Фронт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів