Відділення Пенсійного фонду в Броварах веде переписку з "колегами" із ДНР

  31 Травня, 2016 12:08
  Міністр соціальної політики заперечує, що переписку ведуть й інші відділення.

  Броварське об'єднане управління Пенсійного фонду в Київській області веде переписку з відповідним "управлінням" в "ДНР".

  Про це повідомили юристи громадської організації "Крим SOS".

  До них звернувся громадянин України, якому Броварське управління відмовило в оформленні пенсії, посилаючись на дані, надані "пенсійним фондом "ДНР".

  "Пенсійний фонд України в Київській області надає Вам ксерокопію повідомлення про відновлення виплати пенсії у Київському районі м. Донецька "Донецької Народної Республіки", яке надійшло до нашого управління", - йдеться у листі за підписом заступника начальника управління Броварського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Інни Іваницької.

  Експерти вказують, що в той час, коли без судового розгляду неможливо визнати факт народження чи смерті на території сепаратистських республік, або взяти до відома дані про трудовий стаж, Пенсійний фонд України веде офіційне листування з бойовиками.

  Своєю чергою, віце-прем'єр з соціальних питань Павло Розенко заявив, що "ніякий обмін інформацією з так званим пенсійним фондом ДНР/ЛНР у нас не ведеться". 

  Він також додав, що пенсійні фонди не мають права припиняти виплати на підставі будь-яких документів з "республік".
   
  Тепер Пенсійний фонд, за словами Розенка, має вирішити ситуацію із самоуправством Броварського відділення - чи був запит, і на якій підставі ведеться листування.

  Теги : пенсії Павло Розенко Бровари пенсійний фонд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів