Відбулася спроба рейдерського захоплення Української федерації фігурного катання

  1 Вересня, 2016 10:59
  В країні продовжуються серія рейдерських захоплень.

  Президент Української федерації фігурного катання (УФФК) Євген Ларін заявив про спробу рейдерського захоплення з боку колишніх посадовців органу та Міністерства молоді і спорту.

  Про це повідомила прес-служба УФФК.

  За словами президента федерації, в кінці серпня десяток колишніх співробітників УФФК при допомозі Міністерства молоді і спорту намагалися провернути "аферу", щоб зняти нинішнє керівництво організації.

  Ларін уточнив, що рейдери організували збори громадян України, які необґрунтовано і незаконно назвала Конференцією УФФК.

  Глава федерації зазначає, що серед рейдерів опинилися колишній віце-президент УФФК Людмила Михайловська, екс-генсек УФФК Анастасія Макарова, екс-голова колегії суддів УФФК Юрій Балков, співробітники Мінспорту Марина та Данило Амірханови, та ін.

  Через спробу рейдерського захоплення президент УФФК на 28.10.2016 року зібрав позачергову екстрену конференцію, на якій будуть розглянуті результати системних реформ і оберуть нового президента.

  Нагадаємо, що згадане Міністерство спорту очолює вінничанин Ігор Жданов, який обійняв посаду в 2014 році за квотою "Батьківщини", але після виходу фракції з коаліції в 2016 році він був відкликаний. Однак, прем'єр міністр Арсеній Яценюк попросив Жданова залишитись і не виконувати рішення партії. Міністр залишився в уряді Яценюка і почав асоціюватись з фракцією "Народного фронту", яку звинувачують у рейдерських захопленнях на всій території України.

  Теги : рейдерське захоплення Ігор Жданов Міністерство молоді та спорту УФФК фігурне катання
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів