Відбір на Євро-2016: Україна розгромила Люксембург

15 Червня, 2015 08:49
    Здобувши перемогу із розгромним рахунком 3:0, українська збірна набрала 12 очок у групі С.

Національна збірна України з футболу здолала Люксембург у відбірковому матчі 6-го туру Чемпіонату Європи-2016. Українці перемогли суперника з розгромним рахунком 3:0, забивши всі голи у другому таймі.

Приймала матч відбору на Євро-2016 "Арена-Львів".

Перемогу української збірної в домашньому матчі з Люксембургом можна охарактеризувати як "непросту", адже перший тайм для команди Фоменка не відзначався гостротою гри, а супершанс був навпаки у опонента. На 10-й хвилині матчу люксембуржець Да Мота ледве не скористався помилкою Морозюка, однак нашу команду врятувала штанга.

Незадоволені грою трибуни відпустили українців на перерву під свист, однак вже на початку другого тайму футболістам вдалося зібратись та грати активніше. Відкрив рахунок Артем Кравець, який неочікувано пробив грудьми точно в кут воріт. Другий гол забив Денис Гармаш, який реалізував передачу Шевчука. Ну і до розгромного рахунку на 87-й хвилині матчу довів Євген Коноплянка, забивши у ближній кут воріт противника.

В результаті збірна України набрала 12 очок у групі С. Наразі стільки ж має Іспанія та на три більше – Словаччина, однак вони ще пізніше зіграють свої відбіркові матчі 6-го туру Євро-2016.