Від Гройсмана вимагатимуть легалізувати марихуану

  19 Травня, 2017 15:50
  20 травня прихильники легалізації конопель пікетуватимуть Кабмін.

  20 травня під будівлею Кабміну відбудеться акція з вимогою декриміналізувати ст. 309 ч.1 ККУ "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту".

  Про це повідомляє Reed, наводячи слова одного з організаторів акції, активіста Тараса Ратушного про те, що "минулого року за незначні кількості [конопель] без мети збуту засудили 5050 українців, при тому що за збут наркотиків засудили 729" – "Стратегія у нас визначає пріоритетом для силових структур боротьбу з організованою наркозлочинністю та збутом першочергово. Також стратегія передбачає можливість декриміналізації окремих статей КК та депеналізацію малозначущих правопорушень, аби досягати пріоритетів було легше і простіше. Проте статистика нам показує, що рухаємось ми в протилежному напрямку".

  При цьому він підкреслив: попри  те, що конопля використовується в медичних цілях, МОЗ не має даних ні про кількість потенційних пацієнтів, ні про терапевтичну цінність відповідних препаратів – "А звідки візьмуться знання, якщо законного доступу до каннабісу немає сьогодні навіть у вітчизняних вчених? У світі на сьогодні проведено 12 650 наукових досліджень канабіноїдів, з них українськими вченими – 17, та й ті за кордоном, в інтересах інших держав".

  Нагадаємо, українцям погрожують базою "Миротворець" за користування "ВКонтакте".

  Теги : Кабмін конопля
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів