Вибіркова люстрація серед житомирських фіскалів погоджується у Києві

  5 Серпня, 2015 15:15
  Насіров офіційно визнав незастосування закону «Про очищення влади» до керівника ДФС Житомирщини.

  Лілія Куришко, керівник ДФС у Житомирській області, не підлягатиме люстрації, попри те, що у період з червня 2013 року по вересень 2014 року обіймала посаду заступника начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.

  Про це йдеться у матеріалі Житомир.info.

  Судовий процес за позовом Куришко Лілії Анатоліївни до ДФС України про визнання дій протиправними завершився на користь позивача, а ДФС була зобов’язана утримуватися від вчинення дій зі звільнення Куришко із займаної посади.

  Однак це не перша спроба чиновниці уникнути люстрації усіма можливими способами.

  Зокрема, в грудні 2014 року заборону звільняти працівника обласної Державної фіскальної служби було прийнятий суддею Богунського районного суду м. Житомира у судовій справі про аліменти.

  Під час судового процесу чоловік Лілії Куришко вимагав, аби дружина повідомила Державну фіскальну службу про перебування у зоні АТО. Чоловік пояснював таку наполегливість тим, що їхня з Лілією Куришко спільна дитина отримує повне матеріальне забезпечення від матері, а звільнення останньої з роботи завдасть істотної шкоди інтересам малолітньої особи.

  Нагадаємо, в силу положень Закону України «Про очищення влади» заборона займати відповідні посади не стосується осіб, які визнані учасниками бойових дій під час проведення антитерористичної операції на сході України.

  Однак попри заяви Куришко щодо її неодноразового перебування у зоні АТО як для виконання службових обов'язків, так і як волонтера, надати документи на підтвердження зазначеної інформації вона не змогла, мотивуючи це своїми моральними принципами.

  Намагання житомирської чиновниці отримати особисту вигоду на чужих смертях викликало обурення серед житомирян-учасників АТО. Багато з них вийшли на акції протесту під стіни Богунського районного суду.  Теги : люстрація житомир учасники АТО ДФС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів