"Вести" звинувачують силовиків у незаконному утриманні вилученого під час обшуків майна

  14 Лютого, 2018 15:48
  В Агентстві з активів, своєю чергою, переадресовують їхнє звернення, а за погроми роблять відповідальними інших.

  Після проведених силовиками 8 лютого обшуків в офісі медіахолдингу "Вести", що розташований у торговельному центрі "Гулівер", журналісти не можуть повернути свої особисті речі. Те ж саме стосується і майна видання.

  Як повідомляє кореспондент UA1, під час брифінгу, на якому був присутній керівник Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Антон Янчук, працівники "Вестей" спробували з’ясувати, де наразі перебуває їхнє майно.

  "У четвер під прикриттям прокуратури військової, співробітників АРМА, співробітників поліції зайшли невідомі люди. Зараз вони там перебувають, вони влаштовують алкогольні вечірки, вони громлять нашу техніку, особисті речі. Ми щодня просимо: поверніть наші особисті речі, поверніть нашу техніку, поверніть дороге обладнання радіо. Нам кожен день обіцяють, ми змушені працювати в кафе, на вулиці, десь. Поясніть хто ці люди, хто їм платить і коли ви повернете наші речі?", – звернулися працівники "Вестей" до Янчука.

  Глава АРМА, своєю чергою, підтвердив, що минулого тижня Агенством було прийнято в управління 3 поверхи в ТЦ "Гулівер" і передано їх в управління ТОВ "БЦ "Навігатор". Водночас усю відповідальність за погроми в торговельному центрі Янчук переклав на невідомих осіб і представників власника.

  Стосовно ж повернення речей, які належать виданню "Вести" та його працівникам, Янчук зазначив, що АРМА цим не займається, і порадив звертатися до управлінця активами 31, 32 та 33 поверхів ТЦ "Гулівер".

  Зазначимо також, що журналісти "Вестей", яких на брифінгу було четверо, під час заходу тримали в руках фото погромленого офісу, на що представник ГО "Асоціація з пошуку та повернення активів", попросив журналістів не влаштовувати шоу.

  Нагадаємо, під час штурму редакції "Вестей" у бізнес-центрі "Гулівер" 8 лютого було застосувано димові шашки та кувалди.

  Теги : обшук Антон Янчук медіахолдинг "Вести" ТРЦ Гулівер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів