Верховний суд України легалізував рейдерство – керівництво ТДВ "ЖЛ"

  28 Квiтня, 2016 16:18
  Права власності усіх юридичних та фізичних осіб перебувають під загрозою.

  Менеджмент Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" прокоментував рішення Верховного суду України від 26 квітня 2016 року щодо правомірності скасування реєстрації ТДВ "ЖЛ".

  Співробітники підприємства підкреслюють, що подібне незважання на факти та перекручування інформації згідно з наказами злочинців на високих посадах ставить під загрозу існування права власності усіх юридичних та фізичних осіб в Україні.

  Однак попри незаконність такого рішення суду, йдеться виключно про анулювання реєстрації юридичної особи, що не є припиненням чи ліквідацією юридичної особи ТДВ "ЖЛ".

  Учасники ТДВ "ЖЛ" наголошують на своєму праві створити нову юридичну особу, якій має бути передане все майно, що належить ТДВ "ЖЛ", для виробництва продукції, що вироблялась ТДВ "ЖЛ" до грудня 2015 року та успішно продавалась на території України і за кордоном, у 37-ми країнах світу.

  Належність згаданого майна виключно ТДВ "ЖЛ", а не будь-яким іншим структурам на території України чи за кордоном, підтверджується постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2016 року, яка набула чинності ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 12 квітня 2016 року.

  "Це майно не може використовуватись ніким, окрім ТДВ "ЖЛ", адже воно було придбане в останні роки виключно товариством з додатковою відповідальністю "ЖЛ". Всі інші інсинуації і марення злочинців, які сьогодні знаходяться на території фабрики та продовжують паразитувати на виробничих потужностях ТДВ "ЖЛ", – це злочин, який обов’язково отримає своє відображення в майбутньому", – йдеться у коментарі.

  Звертається увага й на те, що у рішенні Верховного суду України немає жодної згадки про Швейцарську компанію Delta Capital S. A., громадянина Ю. Ліщинського та інших осіб. Таким чином, не може бути й мови про так зване "повернення фабрики швейцарським власникам", "відновлення справедливості", "крапку у справі".

  "Фабрикою повинен і буде управляти той, кому належить все майно підприємства, хто здатен забезпечити людей постійною роботою і стабільною заробітною платою, магазини – якісною сертифікованою продукцією, область – податками, а Україну – солодощами з ім’ям, відомим на весь світ", – завершують своє звернення до громадськості житомирські кондитери.

  Нагадаємо, Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" було захоплено в кінці минулого року. Рейдерська схема реалізовувалася під керівництвом депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського. Керівництво підприємства неодноразово заявляло про причетність до рейдерського захоплення міністра юстиції Павла Петренка та зверталося за допомогою до президента України Петра Порошенка.

  У результаті дій рейдерів понад 2000 мешканців міста Житомира залишилися без роботи.
  Теги : сергій пашинський звернення Верховний Суд України «ЖЛ» рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів