Верховна Рада, день перший – мітингувальники проти парламентарів

  6 Вересня, 2016 17:21
  Під час відкриття чергової сесії ВР під стінами будівлі зібрались одразу кілька акцій протесту.

  Відкриття п’ятої сесії Верхової Ради у вівторок, 6 вересня, супроводжувалося одразу трьома мітингами. Пікетували вкладники банку "Михайлівський", чорнобильці та гірники. Загалом у акціях протесту взяли участь кілька сотень осіб.

  Про це інформує кореспондент UA1.   

  Зокрема, чорнобильці вимагають ухвалення законопроекту №4442, який передбачає встановлення належного рівня пенсійного забезпечення.

  "Законопроект №4442 зареєстрований у Верховній Раді. Ним передбачено повернути пенсії інвалідам-чорнобильцям. Я думаю, що для держави повернути та виплатити ці пенсії у повному обсязі не складає великої проблеми", – зазначив Олесь, ліквідатор аварії на ЧАЕС.

  Гірники мітингують, бо їм вже понад три місяці затримують виплату зарплатні. Чоловіки у помаранчевих касках скаржаться на те, що немає чим годувати сім’ю.

  "Вже більше трьох місяців заборгованість по зарплаті.  Люди залишаються без роботи, сім’ї – без заробітку. Їздимо, намагаємось досягнути справедливості, але нас ніхто не чує", – розповідає Олег, який працює гірником.

  Поряд мітингують і вкладники вже ліквідованого банку "Михайлівський". Пікетувальники вимагають, аби їм повернули втрачені кошти. Серед гасел – "Вимагаємо закриття Фонду гарантування вкладів!".

  "Люди хочуть повернути власні гроші. У них були різні депозити. Ми укладали договори з банком "Михайлівський", але через те, що мали справи з фінансовими компаніями, зараз людям не хочуть повертати гроші", – поділилась Маргарита, вкладник банку "Михайлівський".

  Активістка додала, що у мітингарів є результати експертиз, за якими всі операції з депозитами відбувались згідно закону.

  Зазначимо, що до протестувальників так ніхто й не вийшов.  

  Теги : Верховна Рада мітинг акція сесія банк михайлівський парламентарій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів